نتایج رای گیری مرحله مقدماتی مسابقه استعداد گیلانی

یوزمارت

logo لطفا منتظر بمانید...
ارسال رایگان

نتایج رای گیری مرحله مقدماتی مسابقه استعداد گیلانی 29 آذر 1400

نتایج رای گیری مرحله مقدماتی مسابقه استعداد گیلانی
برای مشاهده نتایج مرحله دوم روی لینک کلیک کنید: نتایج دور دوم استعداد گیلانی

مشاهده نتایج نهایی رای گیری مرحله مقدماتی مسابقه استعداد گیلانی شبکه باران
پس از گذشت چند قسمت از مسابقه استعداد گیلانی، هم اکنون شاهد یک رقابت بسیار داغ و جذاب بین شرکت کنندگان در این برنامه هستیم و شما می توانید در این صفحه، خبرهای مربوط به نتایج رای گیری را به صورت لحظه ای دنبال کنید؛ چه کسی روانه مرحله بعد می شود؟

قسمت چهارم؛ اولین برنامه اجراها و رای گیری در مسابقه استعداد گیلانی

هفته نخستِ اجراهای استعداد گیلانی با حضور 3 شرکت کننده در رای‌گیری به پایان رسید و گروه بت کن، مهدی مهری و امیرمحمد مهدوی در جدالی نفس‌گیر با هم به رقابت پرداختند؛ رقابتی که هر ساعت یکی از آن ها دیگری را به زیر می کشید و تا ساعت پایانِ رای‌گیری مشخص نبود چه نامی به مرحله دوم استعداد گیلانی راه پیدا می کند.

همچنین بخوانید: معرفی عوامل تولید مسابقه استعداد گیلانی

در شب اول اجراهای استعداد گیلانی، مرتضی فرهنگ توسط هیات داوران رد شد و فاطمه زارعی توانست با انتخاب داوران، بدون رای گیری به مرحله بعد راه پیدا کند.

دانلود و پخش آنلاین اجرای فاطمه زارعی در مسابقه استعداد گیلانی شبکه بارن

از طریق لینک زیر می توانید تمام اجراها را به صورت تفکیک شده مشاهده نمایید

لیست پخش ویدیو اجرای شرکت کنندگان مسابقه استعداد گیلانی

اعلام نتایج شب اول مسابقه استعداد گیلانی در مرحله مقدماتی

شاید در ابتدا پیش بینی نمیشد که اولین قسمت از برنامه استعداد گیلانی به چنین هیجانی ختم شود، اما رقابت نزدیک شرکت کنندگان به حدی بود که تنها با یک درصد تفاوت از بین چند هزار رای، برنده شب اول مشخص شد؛ هم اکنون می توانید برای اولین بار از طریق فروشگاه اینترنتی یوزمارت نتیجه مسابقه شب اول را در لینک زیر مشاهده کنید.

مشاهده نتایج شب اول مسابقه

قسمت پنجم؛ دومین برنامه رای گیری در مسابقه استعداد گیلانی

پس از پایان رای گیری شب اول در ساعت 23:30 پنجشنبه 25 آذر 1400، اجراهای شب دوم آغاز شد و 6 شرکت کننده با هم به رقابت پرداختند که در نهایت 5 شرکت کننده به رای‌گیری استعداد گیلانی در سایت یوزمارت راه پیدا کردند و هم اکنون می توانید شاهد نتایج رقابت آن ها باشید؛ چه کسی از گروه دوم به مرحله بعدی راه پیدا کرد؟ در لینک زیر مشاهده کنید

مشاهده نتایج شب دوم مسابقه

شرکت کنندگان در شب دوم اجراهای مسابقه استعداد گیلانی

در شب دوم این رقابت جذاب فردین عاشوری، سمیه جوادپور، یسنا جهانی گنبکی، مهرانه محبوب و حسین علیخواه به همراه گروه محلی و دانش آموزی سی گل به سرپرستی بهزاد پورحیدری به رقابت پرداختند که در نهایت با انتخاب هیات داوران، گروه دانش آموزی سی گل به صورت مستقیم و بدون رای گیری به مرحله دوم استعداد گیلانی راه پیدا کرد.

دانلود و پخش آنلاین اجرای گروه سی گل در مسابقه استعداد گیلانی شبکه باران

قسمت ششم؛ سومین شب اجراها در مسابقه استعداد گیلانی

شب سوم اجراهای مسابقه استعداد گیلانی با چند نمایش متفاوت در بامداد جمعه سوم آذر 1400 به پایان رسید، در این شب جذاب شاهد اجراهایی از رضا پوردهقان، حمیدرضا کیهان پور، رامتین ادهم و سوگند پورفکری بودیم که در نهایت 3 نفر به رای گیری مسابقه استعداد گیلانی راه پیدا کردند و سوگند پورفکری با رای داوران به مرحله بعد صعود کرد.

مشاهده نتایج شب سوم مسابقه

قسمت ششم؛ سومین شب اجراها در مسابقه استعداد گیلانی

دانلود و پخش آنلاین اجرای سوگند پورفکری در مسابقه استعداد گیلانی شبکه باران

قسمت هفتم؛ چهارمین برنامه اجراها و رای گیری در برنامه استعداد گیلانی

چهارمین شب اجراها در مسابقه استعداد گیلانی در بامداد 1400/10/04 با راهیابی 4 شرکت کننده به نظر سنجی سایت یوزمارت به پایان رسید، قسمت هفتم برنامه استعداد گیلانی در حالی به پایان رسید که تا اینجای کار هنوز کسی موفق به کسب کارت طلایی نشده و داوران نشان داده اند که در این مورد با هیچ اجرایی تعارف نداشته اند.

در این قسمت ارشیا اسماعیلی، علی عبداللهی، مرتضی رضایی، مجتبی خاتون خم و سید مهدی تراهی با یکدیگر به رقابت پرداختند که در نهایت با رای داوران، ارشا اسماعیلی، رزمی کار کم سن و سال گیلانی، به مرحله بعد راه پیدا کرد و 4 شرکت کننده دیگر در رای گیری حضور دارند که در زمان رای گیری می توانستید به آن ها رای دهید.

پس از ثبت رای می توانید از طریق لینک زیر، نتایج رای گیری را به صورت زنده دنبال کرده و دوستان خود را برای ثبت رای دعوت کنید

مشاهده نتایج نهایی شب چهارم مسابقه استعداد گیلانی

قسمت هفتم؛ چهارمین برنامه اجراها و رای گیری در برنامه استعداد گیلانی

دانلود و پخش آنلاین اجرای ارشیا اسماعیلی در مسابقه استعداد گیلانی شبکه باران

قسمت هشتم برنامه استعداد گیلانی و رای گیری شماره 5

هیجان انگیزترین شب اجراهای مسابقه استعداد گیلانی به اتمام رسید و برای اولین بار، زنگ طلایی در مسابقه به صدا در آمد؛ آن هم نه یک بار، بلکه دو بار!
ششمین برنامه‌ی اجراها با هنرنمایی هایی از شیدا رشیدی، رضا حیدری، آیناز رحمانی، رضا کسروی و شایان عبدالهی به پایان رسید که در پایان، رضا حیدری و آیناز رحمانی با زنگ طلایی به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کردند و شیدا رشیدی با نطر داوران به مرحله دوم صعود کرد.
بنا بر این در این هفته شاهد جدالی جذاب مابین رضا کسروی و شایان عبدالهی خواهیم بود
شرکت کنندگان مسابقه استعداد گیلانی

دانلود و پخش آنلاین اجرای شیدا رشیدی در مسابقه استعداد گیلانی شبکه باران

ویدیو اجرای رضا حیدری که در مسابقه استعداد گیلانی که زنگ طلایی گرفت

ویدیو اجرای آیناز رحمانی؛ دومین زنگ طلایی

قسمت نهم مسابقه استعداد گیلانی و رای گیری شماره 6

یکی از قسمت های نزدیک و فشرده‌ی این مسابقه‌ استعدادیابی را می توان همین برنامه به شمار آورد، جایی که بهزاد کاظمی، رومینا مهری نیا، مرتضی زینی و حسام صداقتی به اجرای برنامه های خود پرداختند و با رای داوران، آقای بهزاد کاظمی توانست به مرحله بعد راه پیدا کند.
شرکت کنندگان مسابقه استعداد گیلانی

ویدیو اجرای بهزاد کاظمی در مرحله اول استعداد گیلانی

قسمت دهم مسابقه استعداد گیلانی؛ رقابتی فشرده در هفتمین مسابقه رای گیری

در یکی از شب های جذاب مسابقه، 6 شرکت کننده روی صحنه رفتند که در نهایت رکورد کمترین چراغ قرمز در یک شب را تا اینجا به دست آوردند؛ گروه چراغ سفید ها با یک زنگ طلایی!
  1. روح الله پور رضا
  2. زهرا احمدی کیوانی
  3. احمد رستمی زنگ طلایی
  4. آتاناز علینژاد انتخاب داوران
  5. گروه کودک سی گل
  6. مهرگان مهر پور
این رقابت نزدیک با حضور 4 شرکت کننده در رای گیری وبسایت یوزمارت همچنان ادامه دارد و سومین اجرایی که از این گروه به مرحله دوم راه پیدا خواهد کرد را شما مشخص می کنید.
شرکت کنندگان مسابقه استعداد گیلانی

پخش آنلاین اجرای احمد رستمی در مرحله اول برنامه استعداد گیلانی

پخش آنلاین ویدیو اجرای آتاناز علینژاد در مرحله اول مسابقه استعداد گیلانی
قسمت یازدهم و هشتمین شب از اجراها در مرحله مقدماتی
در شلوغ ترین شب از اجراها که 7 شرکت کننده در آن به هنرنمایی پرداختند، باز هم زنگ طلایی به صدا در آمد و گروه جوانمردان گیلان با اجرای ورزش باستانی و زورخانه ای توانست به صورت مستقیم به مرحله بعد راه پیدا کند؛ لیست اجراهای مسابقه شماره 8 به این شرح است:

  • زهرا سلمانی
  • گروه مردان بی ادعا (مسعود بیجاری)
  • آرمین مقدمی
  • مهران زعیمی
  • یاسر جعفری
  • گروه جوانمردان گیلان
  • سامان اسماعیل زاده انتخاب داوران
پس از اتمام اجراها و بررسی داوران این رویداد جذاب، سامان اسماعیل زاده توانست با رای هیات داوران به مرحله دوم راه پیدا کند و 5 شرکت کننده دیگر به رای گیری در وبسایت فروشگاهی یوزمارت راه پیدا کردند؛ هم اکنون می توانید از طریق بنر بالای سایت رای خود را ثبت کنید (به هر 5 نفر می توانید رای دهید)
شرکت کنندگان مسابقه استعداد گیلانی
پخش آنلاین ویدیو اجرای گروه جوانمردان گیلان (ورزش باستانی) در مرحله اول استعداد گیلانی
پخش آنلاین ویدیو اجرای سامان اسماعیل زاده در مرحله اول استعداد گیلانی

برنامه شماره دوازده و نهمین گروهی که روی صحنه آمدند
در یکی از شب های جذاب مسابقه، اجراهای متفاوتی از هنرمندان گیلانی پخش شد که البته منجر به زنگ طلایی نشد اما رقابت را در رای گیری مردمی قطعا داغ تر خواهد کرد.
مطهره غلام پور
یسنا رمضانپور انتخاب داوران
شمشیر زنان پنچاک (مجید جعفری)
هومن اسماعیلی
علی مهدی پور
گروه بیت باکس (حسام محسن نیا)

در این برنامه،کودک مستعد گیلانی به نام یسنا رمضانپور توانست با اجرای فوق العاده تاثیرگذار و زیبایی از حافظ‌خوانی، نظر هیات داوران را جلب کرده و به مرحله دوم راه پیدا کند.

فیلم حافظ خوانی یسنا رمضانپور در مرحله اول مسابقه استعداد گیلانی

شرکت کنندگان مسابقه استعداد گیلانی

قسمت آخر مرحله مقدماتی مسابقه استعداد گیلانی؛ دهمین برنامه اجراها و رای گیری

پس از گذشت نزدیک به سه ماه از پخش برنامه استعداد گیلانی، مرحله مقدماتی این مسابقه جذاب در تاریخ پنجشنبه 30 دی به پایان رسید و از هفته آینده شاهد رقابت بسیار فشرده ای در مرحله دوم مسابقه استعداد گیلانی خواهیم بود؛ هیجان بیشتر خواهد شد!
در شب شماره 10، شاهد 6 اجرا از هنرمندان گیلانی بودیم که در نهایت یک گروه موفق شد زنگ طلایی را از خانم فاطمه هاشمی گرفته و به مرحله بعد راه پیدا کند.
لیست اجراهای قسمت 13 مسابقه:
  1. سجاد صابر کاری
  2. گروه دختران باران
  3. ایلیا محمدی
  4. غزل محتشم سیفی
  5. سعید زمانی
  6. طیبه شریف دیماجانی
همانطور که گفته شد، یک زنگ طلایی در این قسمت به صدا در آمد که متعلق به اجرای بی نظیر گروه دختران باران به سرپرستی خانم سلحشور بود، از این گروه سجاد صابر کاری هم با رای داوران به مرحله بعد راه پیدا کرد و 4 شرکت کننده دیگر به راهی گیری فروشگاه یوزمارت راه پیدا کردند
شرکت کنندگان قسمت آ؟خر شب دهم مسابقه استعداد گیلانی
فیلم اجرای گروه دختران باران در مسابقه استعداد گیلانی؛ مرحله اول
فیلم خوانندگی سجاد صابر کاری در مرحله اول برنامه استعداد گیلانی
  • اگر از ابتدا موفق به دیدن برنامه استعداد گیلانی نشده اید و علاقمند به دیدن تمام قسمت های این مسابقه تلویزیونی به صورت کامل هستید، می توانید از کانال آپارات یوزمارت با کیفیت HD استعداد گیلانی را مشاهده و دانلود نمایید.

لیست پخش برنامه کامل استعداد گیلانی

  • اگر نمی دانید برای ثبت رای در مسابقه استعداد گیلانی باید چه کار کرد؟ به صفحه آموزش ثبت رای در مسابقه استعداد گیلانی مراجعه کرده و فیلم آموزشی را مشاهده فرمایید.

این صفحه هر روز با توجه به آمار رای‌گیری بروزرسانی خواهد شد و پس از اجراهای هر برنامه، اطلاعات شرکت کنندگان جدید در آن بارگذاری خواهد شد؛ اگر دیدن برنامه را فراموش کردید یا فرصت نشد نگران نباشید، یوزمارت شما را مطلع خواهد کرد.

یوزمارت فروشگاهی به وسعت ذهن شما | اختصاصی از اخبار یوزمارت